Lubelskie Kancelarie

Adwokat i radca prawny, praktyka w Lublinie - ul. Chopina 5/1 (parter)

Kancelaria Adwokacka Dorota Janowska-Kunicka
Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Kunicki

Porady prawne w Lublinie - w szczególności : prawo rodzinne, spadkowe, pracy i prawa konsumentów
O NASOFERTABLOG O PRAWIEKONTAKT
OFERTA
E - usługi

LUBELSKIE KANCELARIE
usługi pomocy prawnej
Lublin ul. Chopina 5/1

Kontakt z prawnikiem:
tel. 503-62-35-46

Obsługa prawna na odległość

Sposób świadczenia stałej lub okresowej obsługi prawnej uwarunkowany jest potrzebami konkretnego przedsiębiorcy. Wiele problemów prawnych może być rozpoznanych i przeanalizowanych w oparciu o dokumenty źródłowe. W tych wypadkach osobiste spotkanie z prawnikiem nie jest konieczne, jako że większość istotnych informacji można uzyskać z treści dokumentów lub relacji mailowej bądź telefonicznej Klienta.

Kancelaria oferuje konkurencyjną cenowo usługę internetowej obsługi prawnej firm i innych jednostek organizacyjnych. Z uwagi na wynikające z nich elastyczne zaangażowanie czasowe prawników Kancelarii usługi takie są tańsze niż obsługa prawna wymagająca obecności w siedzibie zleceniodawcy, przy zachowaniu identycznego standardu jakościowego świadczonej pomocy prawnej. W oparciu o stawkę godzinową lub ryczałt przedsiębiorca otrzymuje możliwość uzyskiwania na bieżąco niezbędnej pomocy prawnej w interesującym go zakresie. Sprawy mniej skomplikowane rozstrzygane są z reguły niezwłocznie, ewentualnie w ciągu jednego dnia roboczego pracy Kancelarii. Taka forma współpracy to przede wszystkim wygoda i szybkość przepływu informacji - nie występuje problem braku wolnych terminów wizyt w biurze prawnym lub konieczność dojazdów.

Przedstawiona forma współpracy szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku opiniowania i negocjowania umów, rozpatrywania skarg i reklamacji kontrahentów (zwłaszcza konsumentów), przedsądowej korespondencji w sprawach spornych, windykacji należności opartej o EPU, składania oświadczeń woli (wypowiedzenie, odstąpienie od umowy) oraz w sprawach pracowniczych i administracyjnych.