Lubelskie Kancelarie

Adwokat i radca prawny, praktyka w Lublinie - ul. Chopina 5/1 (parter)

Kancelaria Adwokacka Dorota Janowska-Kunicka
Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Kunicki

Porady prawne w Lublinie - w szczególności : prawo rodzinne, spadkowe, pracy i prawa konsumentów
O NASOFERTABLOG O PRAWIEKONTAKT
OFERTA
Koszty usługi prawnej

LUBELSKIE KANCELARIE
usługi pomocy prawnej
Lublin ul. Chopina 5/1

Kontakt z prawnikiem:
tel. 503-62-35-46

Zasady wynagradzania

Wysokość honorarium prawników Kancelarii za sprawę sądową kształtowana jest w oparciu o aktualną regulację w sprawie opłat za czynności adwokackie i radców prawnych, ale z uwzględnieniem rodzaju konkretnej sprawy. Czynniki warunkujące ostateczną wysokość wynagrodzenia to: stopień skomplikowania sprawy, wymagany nakład czasu i pracy dla jej realizacji, krótkie terminy wykonania, praca poza lokalem Kancelarii. Podobne kryteria służą ustalaniu wynagrodzenia dla adwokatów i radców prawnych w przypadku innych form świadczenia pomocy prawnej (opinie, konsultacje).

Kancelaria stosuje różne modele wynagrodzenia uzależnione od rodzaju sprawy: zaliczkowy, płatności w ratach, oparty o prowizję od wygranej (success fee), a przy stałej umowie obsługi prawnej również rozliczenia ryczałtowe. Przy sprawach sądowych zasadą jest przyjmowanie zlecenia jedynie do konkretnej instancji, co pozwala elastycznie kształtować współpracę między stronami i nie obliguje klienta do zapłaty z góry za ewentualne przyszłe postępowanie odwoławcze. Porady prawne co do zasady rozliczne są ryczałtowo. Kancelaria wystawia faktury VAT oraz paragony.

Standardowy koszt ustnej porady wynosi 150 zł brutto, przy czym w przypadku postawienia wielu problemów prawnych może być on zwiększony, zawsze za uprzedzeniem klienta. Konkurencyjne ceny dotyczą usług zlecanych zdalnie - w oparciu o kontakt mailowy. Zapraszamy do kierowania bezpłatnych zapytań o wycenę poszczególnych zleceń.