Lubelskie Kancelarie

Adwokat i radca prawny, praktyka w Lublinie - ul. Chopina 5/1 (parter)

Kancelaria Adwokacka Dorota Janowska-Kunicka
Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Kunicki

Porady prawne w Lublinie - w szczególności : prawo rodzinne, spadkowe, pracy i prawa konsumentów
O NASOFERTABLOG O PRAWIEKONTAKT
O NAS
Kancelarie

LUBELSKIE KANCELARIE
usługi pomocy prawnej
Lublin ul. Chopina 5/1

Kontakt z prawnikiem:
tel. 503-62-35-46

O nas - informacje ogólne

Niniejsza witryna przedstawia profil lubelskich Kancelarii prawnych prowadzonych przez adwokat Dorotę Janowską - Kunicką oraz radcę prawnego Aleksandra Kunickiego. Każda Kancelaria zachowuje swoją formalną odrębność i posiada własną specjalizację - wynikającą z indywidualnej praktyki i preferencji zawodowych prowadzących je prawników. Prawnicy Kancelarii ukończyli kierunkowe aplikacje prawnicze i od wielu lat z sukcesem funkcjonują na lokalnym i krajowym rynku usług prawnych.

Nasza ścisła współpraca zapewnia stałą wymianę doświadczeń i przykładów dobrych praktyk. Pozwoliło to na wypracowanie jednolitych standardów jakości w zakresie świadczonych usług i obsługi klientów. Formuła ta stanowi w naszej ocenie duży atut - zestawienie indywidualnego potencjału i renomy dwóch Kancelarii dla realizacji wspólnych celów jest gwarancją sprawnej i profesjonalnej obsługi Klientów. Konsultujemy wzajemnie abstrakcyjne problemy prawne, tak aby obierany dla Klienta kierunek prowadzenia nietypowej sprawy nie zależał tylko od autorytarnej decyzji jednej osoby. Ta bliska współpraca to także gwarancja, że w razie zdarzeń losowych, uniemożliwiających obecność prawnika prowadzącego, nie będzie problemu z zapewnieniem zastępstwa procesowego wykonywanego przez innego specjalistę - równie dobrze zorientowanego w sprawie.

Kancelarie realizują wszystkie usługi ze starannością właściwą dla profesjonalnych uczestników obrotu gospodarczego. Przyjęcie wysokich standardów obsługi klienta uwarunkowane jest także świadomością wykonywania zawodów zaufania publicznego oraz poszanowaniem właściwych zasad etyki zawodowej. W połączeniu z kompetencjami i doświadczeniem prawników podejście takie gwarantuje zawsze rzetelną i kompleksową realizację przyjętych zleceń. Zapraszamy do współpracy.

Kancelarie prawne z Lublina współtworzy dwoje praktyków - r.pr. Aleksander Kunicki oraz adw. Dorota Janowska - Kunicka. Adwokat lub radca prawny to zawód, którego właściwe wykonywanie wymaga odpowiedniego doświadczenia i kompetencji. Dla budowania znaczącej renomy sam profesjonalizm to jeszcze nie wszystko. Potencjał dobrej Kancelarii prawnej opiera się także na pracowitości i kreatywności tworzących ją prawników. Dobra, rozpoznawalna marka pojawia się wówczas, gdy Klient dostrzega, że w praktyce realizowane są jego oczekiwania tj. solidne i kompleksowe zaangażowanie w rozwiązanie określonego problemu prawnego - niezależnie od jego ciężaru gatunkowego. Jeżeli usługi te świadczone są jednocześnie po przystępnych i konkurencyjnych stawkach rynkowych, to bez wątpienia jest to gotowa recepta na sukces marketingowy, także w zakresie terytorialnym przekraczającym obszar Lublina. Zamieszczona na tym Portalu prezentacja kancelarii adwokackich i radcowskiej to jedynie pobieżny opis poszczególnych zagadnień z różnych dziedzin prawa, który nie wyczerpuje zakresu świadczonych usług. Poszczególni prawnicy posiadają własne specjalizacje, jako że każda instytucja prawa - objęta stosunkami cywilnymi (związanymi np. z zachowkiem, zasiedzeniem, odszkodowaniami czy rozwodem), relacjami gospodarczymi, sprawami administracyjnymi lub karnymi - ma swoją specyfikę, wyrażaną duchem danej gałęzi prawa. Te odmienności sprawiają, że nie można być już obecnie ekspertem we wszystkich sprawach, a pośród adwokatów, czy radców prawnych stopniowo i w sposób naturalny postępuje specjalizacja zawodowa. Przekrojowe podejście naszych Kancelarii opiera się właśnie na optymalnym wzajemnym wykorzystywaniu specjalizacji dwójki prawników, co ułatwia przeprowadzenie tanim kosztem nawet trudnych spraw. Dotyczy to zwłaszcza obsługi prawnej firm, które często natrafiają na złożone zagadnienia o charakterze multidyscyplinarnym. Biuro prawne Kancelarii prawnej mieści się w Lublinie, ale praktyka obejmuje całe województwo : Świdnik, Zamość, Łuków, Łęczna, Kraśnik, Biłgoraj, Piaski, Krasnystaw, Ryki, Bychawa, Bełżyce, Nałęczów, Kazimierz Dolny, Lubartów, Chełm, Puławy, Opole Lubelskie. Zapraszamy do współpracy z prawnikami zakresie zlecania spraw sądowych i udzielania bieżących konsultacji, czy doraźnych porad prawnych.